تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چرا خرید دستگاه اس اچ آر

خرید دستگاه اس اچ آر با قیمت مناسب

دستگاه اس اچ آر را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید

چرا خرید دستگاه اس اچ آر

Why buy an STR machine

 

همان طور که میدانید متاسفانه امروزه دستگاه‌های بی‌کیفیتی وارد بازار شده است که باعث شده سلامتی بیماران را به خاطر بی‌اندازد. همین موضوع باعث شده تا کیفیت دیگر دستگاه های لیزر زیر سوال برود که در این مقاله از آرنا گستر قصد داریم اطلاعات لازم جهت خرید دستگاه اس اچ آر را توضیح دهیم.

در دستگاه اس اچ آر ایلایت از لیزر منبع نور همان لامپ زنون استفاده شده در IPL ها می‌باشد ولی با این تفاوت که همانند لیزر دایود قادر است در هر ثانیه ۲۰ شات شلیک کند. آنچه ذکر شد بخشی از ویژگی های یک دستگاه SHR می‌باشد، اما همیشه دستگاه های بی کیفیت هم وجود دارند که ممکن است باعث بدنامی یک روش شوند. لذا جهت آشنایی با پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه های اس اچ آر با کیفیت، با آرنا گستر تماس بگیرید.

روش دستگاه SHR قادر است در هر ثانیه ۱۰ بار شلیک می کند.(برعکس IPL های نسل قدیم که در هر ثانیه یک شات شلیک می کنند.) لذا فرایند درمان بصورت in motion خواهد بود. یعنی دیگر لازم نیست همانند دستگاه های نسل قدیم، هندپیس را روی یک نقطه قرار دهید، شات بزنید و دوباره برای شات بعدی جای هندپیس را تغییر دهید.

عامل مهم در اثربخشی، جذب انرژی می باشد. هر چقدر میزان انرژی تخلیه شده بیشتر باشد، در دستگاه لیزر shr  سهم بیشتری از آن جذب شده و اثر بخشی افزایش می یابد. اما به این نکته هم باید توجه داشت که تخلیه انرژی بالاتر، باعث افزایش انرژی بیشتر در سطح پوست نیز می شود که درد و احتمال عوارضی همچون سوختگی و التهاب را افزایش می دهد.

به این نکته توجه کنید که عمق نفوذ دستگاه اس اچ آر با استفاده از نانومتر اندازه گیری می‌شود که همین موضوع سبب شده طیف متفاوت و گسترده‌ای را از ۴۰۰ تا ۱۲۰۰ نانومتر را شامل شود. اما فراموش نکنید که هر کدام یک از این طول موج ها کاربردهای خاص خود را دارند که در این مقاله از آرنا گستر به نحوه انتخاب بهترین فیلتر برای دستگاه SHR و IPL

موضوع : دستگاه اس اچ آر,دستگاه لیزر shr,دستگاه SHR,
برچسب ها : دستگاه اس اچ آر,دستگاه لیزر shr,دستگاه SHR,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 2 بهمن 1398ساعت 21:34 توسط دستگاه اس اچ آر | تعداد بازديد : 74 | |