تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
تعداد جلسات لیزرموهای زائد

خرید دستگاه اس اچ آر با قیمت مناسب

دستگاه اس اچ آر را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید

تعداد جلسات لیزرموهای زائد

Number of waste laser sessions

 

رشد مو در چند مرحله (آناژنهای تلوژنهای کاتاژن: مرحله پسرفت) صورت می‌گیرد و یک لیزر می‌تواند رشد فولیکول‌های مو (اوایل آناژن) را تحت تأثیر قرار دهد. از این رو نیاز به چندین جلسه برای کشتن مو از بین بردن مو در تمام مراحل رشد وجود دارد.

بسته به نوع مو و رنگ پوست دوران درمان طول می‌کشد، در بسیاری از موارد حداقل به هفت جلسه نیاز است. زمان درمان بین سه تا هفت جلسه است و به نوع دستگاه و قدرت آن و نظر پزشک نیز بستگی دارد. طول زمان درمان و تعداد جلسات به پارامترهای مختلفی از جمله منطقه از بدن که تحت درمان است یا رنگ پوست، درشتی مو، تیرگی مو، جنس مو و عواملی مانند مواد و کرم‌هایی که بعد از جلسات زده می‌شود و به میزان تحمل افراد و قدرت لیزر برای درمان بستگی دارد.

معمولاً اگر موها سیاه و تیره باشند و رنگ پوست روشن بیشترین نتیجه در زمان کوتاه بدست می آید.لیزرها روی موهای به رنگ قرمز و سفید کار نمی‌کند و برای کسانی که پوست تیره‌تر دارند با دستگاه‌های کلینیکی مخصوص و زیر نظر پزشک باید لیزر انجام شود. عرض پالس (یا مدت) یکی از ملاحظه مهم است. زمان حرارت دادن پالس به‌طور مستقیم با زمان آسیب در فولیکول در ارتباط. هنگامی که در تلاش برای از بین بردن فولیکول مو را هدف اصلی جوانه که سلول‌های زنده در سطح شفت مو است.

بیشتر بخوانید: لیزر رفع موهای زائد چیست

انرژی نور جذب شده توسط ملانین داخل مو و گرما تولید می‌شود. گرما و سپس هدایت کردن به سمت سلول. به عنوان طولانی به عنوان یک کافی دما نگهداری می‌شود برای زمان مورد نیاز و سپس این سلول‌ها خواهد شد با موفقیت نابود شده‌است. این کاملاً حیاتی است - رسیدن به نیاز متوسط کافی نیست.

مگر اینکه آن را نگه داشته‌است که در آن دمای مربوط. این است که تعیین رأی معادله است. برای رسیدن به این شرایط لیزر/IPL سیستم باید قادر به تولید مورد نیاز با قدرت خروجی. دلیل اصلی که چرا حذف مو نتواند به سادگی است چرا که تجهیزات تولید نمی‌تواند درجه حرارت مورد نظر برای زمان صحیح است.

نباید پس از درمان لیزر اقدام به اپیلاسیون کرد و تنها تراشیدن و تیغ زدن توصیه می‌شود تا موجب کاهش اثرات لیزر نشود.توصیه می‌شود بعد از درمان با لیزر با کرم‌های مخصوص سطح لیزر شده پوشیده شود تا هر کاهش درد به وجود بیاید و هم اثرات درمان بیشتر شود.

موضوع : دستگاه اس اچ آر,دستگاه لیزر shr,دستگاه SHR,
برچسب ها : دستگاه اس اچ آر,دستگاه لیزر shr,دستگاه SHR,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 2 بهمن 1398ساعت 21:14 توسط دستگاه اس اچ آر | تعداد بازديد : 63 | |